Vyhľadávanie


Kontakt

DJ MILAN NAGY
KOSICE

0915872208
djmilano.nagy@gmail.com

E-mail: djmilano.nagy@gmail.com

DJ MILAN NAGY NIEKOLKO RAD PRI VYBERE DJ-JA NA SVADBU

09.02.2010 22:42

NIEKOLKO RAD PRI VYBERE DJ-JA ZIVOTNEJ UDALOSTI AKO JE SVADBA!!!

 
Svadba,
jeden z najvýznamnejších dní v živote človeka...

   V živote človeka je niekoľko významných okamihov a svadba nepochybne patrí k najkrajším a najvýznamnejším udalostiam. Je to krásne keď sa dvaja ľudia rozhodnú spečatiť svoju vzájomnú lásku a spolu kráčať ruka v ruke životom. Svadba sa dá považovať za prvý vážny krôčik na tejto spoločnej ceste.
   Aby ste s radosťou spomínali na túto udalosť, je dôležité aj rozhodnutie týkajúce sa zabezpečenia hudobnej produkcie na vašu svadbu.
   Výber hudby na vašu svadobnú hostinu by mal byť prispôsobený zloženiu svadobných hostí a veľkosti miesta svadobnej hostiny. Môžete sa rozhodnúť  pre Dj-a alebo  prípadne cimbalovku s DJ.jom.

   Dobrý Dj má v repertoári tisícky pesničiek a desiatky žánrov, na ktoré sa môžete počas svadobnej hostiny zabávať. Mal by mať dobré komunikačné schopnosti, aby mohol v prípade potreby zastúpiť aj úlohu konferenciéra. V žiadnom prípade by to nemal byť "púšťač", ktorý si chce privyrobiť. Mal by to byť niekto, kto má s takouto prácou skúsenosti a dokáže vašich hostí dobre zabaviť bez rozdielu na ich veku a vkuse. V prípade špeciálnych požiadaviek sa treba s Dj-om dopredu dohodnúť o možnosti realizácie.

   Ak Vás čaká výber Dj na svadbu, nenechajte to na náhodu a neriaďte sa iba cenou, pretože ako sa hovorí - "Za málo peňazí, málo muziky." Na svadobnú hostinu vynaložíte nemalé finančné prostriedky a veľa svojho úsila na to, aby sa vaša svadba čo najviac približovala vašim predstavám. Popri tomto všetkom sú rozdiely medzi cenami za hudobnú produkciu väčšinou zanedbatelné a bola by to veľká škoda aby vaša svadba kôli tisícke alebo dvom nedopadla podľa vášho očakávania. Najdôležitejšie je aby vaša svadba ostala v pamätiach zúčastnených, ako jedna z najkrajších spomienok a aby ste mohli skonštatovať, že to naozaj stálo za tú vynaloženú námahu pri príprave svadby.Po svadbe hostia vacsinou spominaju na to ako sa zabavili !!! A na zaver este jedna  rada,svadbu uz nevratite ani nezopakujete !!!!!!